Titul Automobil dne získala Dacia Duster

Na IV. ročníku Business Academy v Bělé pod Bezdězem hlasovalo 61 flotilových manažerů.

Hodnotili zde jízdní vlastnosti, potěšení z jízdy, užitnou hodnotu a praktické využití pro vozové parky. Součet bodů rozhodl o vítězi, kterým se stala Dacia Duster. Excelovala především v míře užitné hodnoty a ceny, pochvalu si vysloužila také za potěšení z jízdy v náročnějším terénu. Díky nízké pohotovostní hmotnosti svým agilním chováním při testovacích terénních jízdách překvapila. Za společnost Renault ČR cenu za první místo převzal Jonáš Konečný. Na druhém místě skončil nový Mercedes-Benz třídy C, kterému na záda dýchal Peugeot 308. Tato francouzská značka se nedávno proslavila v prestižní evropské anketě, kde získala titul Auto roku 2014.