Zpět na Celorepublikové srazy

1. celorepublikový sraz

Vážení členové OS autoklubdacia.cz, dovolujeme si Vás pozvat na naše první společné setkání. To se uskuteční o víkendu 9. – 11. 6. 2006 v areálu kempu Kamencové jezero v Chomutově, ul. Tomáše ze Štítného. Pro snazší orientaci jsme připravili mapu a pro představu několik fotografií. Sraz začne v pátek postupným příjezdem a seznámením se. Dovolí-li to počasí, bude večer táborák a gril – je možné si to pro úspěch v sobotu zopakovat. V sobotu je možná návštěva Chomutovského Safari a také se připravují soutěže v jízdách zručnosti.

mapa.gif (93323 bytes) letecky.jpg (73425 bytes) jezero.jpg (62392 bytes) chatky.jpg (78638 bytes) kemp.jpg (79627 bytes)

Ubytování je možné v chatkách

27 4lůžkových chatek se sociálním zařízením. Vybavení: 1 malá ložnice s 2 válendami a noční stolek, velká místnost, kde jsou 2 válendy, vestavěné skříně, lednice, dřez, elektrický vařič, 2 kastroly, 4x talíře, hrnky, příbory, skleničky, stůl a 4 židle. Kč 756,- / noc.

17 čtyřlůžkových chatek bez sociálního zařízení a kuchyňky. Vybavení: 2x malé ložnice s palandami, větší místnost obsahuje skříň, 4 židle stůl, křesla a stolek. Kč 483,- / noc.

3 2lůžkové chaty bez sociálního vybavení. Vybavení: 2 válendy, skříň, stůl a 2 židle. Kč 294,- / noc.

Sociální zařízení a sprchy jsou společné v areálu kempu.

Samozřejmostí je i možnost stanování, takže romantické povahy ke sklonem k dobrodružným zážitkům mají šanci.

Ubytování na srazu má na starosti Ivanka – sedlackova@autoklubdacia.cz – pro rezervaci ubytování jí pošlete mail s počtem osob a druhu ubytování.

Vzhledem k tomu, že se platí vždy za celou chatku, tak sólisti se budou muset spojit, nebo uhradit i druhé lůžko. Počítáme s tím, že 2 dvojice se snesou v jedné chatce. Zálohy na ubytování bude vybírat Ivanka.

Část večerního občerstvení bude hrazena z peněz klubu, ale rozsah se určí až na místě, podle počtu dorazivších.

Prosím, nenechávejte dcery a hezké manželky bez dozoru!

Kamencové jezero

Rekreační areál Kamencového jezera se v posledních letech stává doslova magnetem pro obyvatele i návštěvníky Chomutova, ale i častým cílem výletů i rekreačních pobytů obyvatel nejen z ČR, ale i ze zahraničí, převážně z Německa a Nizozemska.

Kamencové jezero nabízí vše co k příjemnému prožití víkendových či prázdninových dnů potřebujete – upravené pláže a mola, včetně nudistického sektoru, poskytující pohodlí při opalování i koupání, zapůjčení loďky, využití vodolyžařského vleku (780 m, rychlost 30 – 60 km/hod) či řady sportovišť přímo v areálu (minigolf, tenis,kuželna (4 dráhy), stolní tenis, volejbal, nohejbal, apod.).V těsné blízkosti je Podkrušnohorský Zoopark a podél areálu vede asfaltová cyklistická steska o délce 3,2 Km.

Cca 400 m od areálu je zastávka ČD a přímo u areálu jsou zastávky městské hromadné dopravy. Ve večerních hodinách můžete přímo v areálu posedět v některé z restaurací a kiosků, příp. navštívit letní kino.

Milovníci přírody jistě uvítají možnost návštěvy přilehlého zooparku. Voda Kamencového jezera je nejen zdraví prospěšná ale díky svému složení neumožňuje růst vodních řas či sinic, takže bezpečné koupání je garantováno po celou sezónu.

Chaty – Ubytovna – Autokemp,
– u ulice Tomáše ze Štítného
– vrátnice – nepřetržitý provoz
– recepce – 9.00 – 21.00 hodin.
– parkoviště
– prodej palivového dřeva