Zpět na Autoklubdacia.cz

O nás

Cílem  sdružení autoklubdacia.cz je sdružování majitelů a příznivců osobních a užitkových automobilů Dacia. Budu-li konkrétnější, jde o organizování setkání majitelů a příznivců vozů značky Dacia – čili sraz, což by asi měla být vrcholná událost klubu.

Samozřejmostí je výměna informací a zkušeností s provozem vozů Dacia což už dnes probíhá na našem klubovém diskusním fóru. Klub se také bude snažit poskytnout co nejvíce aktuálních informací o značce Dacia.

Pokoušíme se zajistit výhody a slevy u prodejců a v servisech vozů značky Dacia, ale také u dalších firem a společností, které se pohybují v této oblasti. Kdybyste někdo měli tip, nenechávejte si to, prosím, pro sebe.

Jak jste si jistě všimli, tak autoklubdacia.cz má vlastní doménu a pronajatý prostor na serveru, za což se platí. Tím vám chceme dát najevo dvě zásadní věci: Členství v klubu je placené, a myslíme to s klubem vážně.

Více o náplni a organizaci klubu najdete ve stanovách.