Zpět na Celorepublikové srazy

4. celorepublikový sraz

Kdy? od 12. do 14. 6. 2009

Kde? AUTOKEMP U LETADLA http://www.autocamp.estranky.cz/

Na sraz je v tuto chvíli přihlášeno okolo 80 lidí a další lidi ještě čekáme. Z toho je v tuto chvíli okolo 30 dětí různých věkových kategorií, pro které chystáme sobotní půl den plný her a soutěží, kdy chceme mj. zohlednit i věkové skupiny, aby si to užily všechny děti, jak ty starší, tak úplně ty maličké. Vítězové jednotlivých kategorií budou následně v podvečer vyhodnoceni, kdy proběhne vyhlášení výsledků, předání diplomů, rozdání medailí a cen. Současně každé dítko účastno tohoto soutěžního klání, které nevyhraje, dostane malou cenu útěchy (malou pozornost). Do přípravy soutěží i organizací se zapojili s nadšením i Harpíci.

Program není zatím plně doladěný… všechno se to bude odvíjet od počtu lidí a možností, které nám bude nabízet samotný kemp i okolí, kam se chystáme vyrazit na jaře osobně a prozkoumat okolí i kemp (jsme takhle domluveni s majitelem), abychom mohli dále konkrétně plánovat…. Zatím je to takový nástin: v pátek příjezd, zahájení a seznámení se vzájemně, pár organizačních informací pro rodiče dětí. Sobotní den začne ve znamení dětí a her odpoledne, odpoledne focení spanilka, pozdní odpoledne až podvečer bude vyhrazen pro vyřádění dospělých (vymýšlíme pro ně také nějakou disciplínu pro odreagování, tak uvidíme) proběhne již zmiňované vyhlášení malých vítězů a večer bude věnován dospělým, výměnám názoru, diskusi o autech a vše co se naskytne.