Dacia Logan – 10 ani

lupaK desátému výročí zahájení výroby Dacia Logan představila automobilka speciální limitovanou verzi 10th Anniversary Edition,jejíž výroba je omezena pouze na 2000 kusů?

Jedná se o luxusní variantu jinak levného modelu, kterou poznáte podle řady stylistických úprav. Tento Logan má jinou grafiku čelních světlometů, zatmavené zadní svítilny, blinkry v bočních zrcátkách či jiný zadní nárazník a speciální značky. Ještě zajímavější je interiér automobilu, který převzal centrální část z modelu Renault Symbol a ve výbavě nechybí dotyková obrazovka či automatická klimatizace. Tento Logan má navíc ovládání oken na dveřích řidiče, ovšem jen těch předních. Zadní okna se ovládají tlačítky na palubní desce.  Tento speciální kousek bude však v prodeji pouze v Rumunsku, na tento luxusnější Logan tak v Česku oficiálně zapomeňme.

Více informací zde