Zpět na Celorepublikové srazy

8. celorepublikový sraz

Autokemp Olšovec leží na břehu rybníka Olšovec (42ha) a má kapacitu 1500 míst ve všech formách ubytování (chatky, stany, karavany, pokoje…). Je ideální základnou pro výlety do Moravského krasu a k ostatním zajímavostem okresu Blansko, města Brna a jeho okolí. Krásná lesnatá krajina a rybník Olšovec, na jehož břehu je kemp situován, vytváří příjemné prostředí pro odpočinek a sport.

!Rezervace a dotazy směřujte pouze na e-mail: kemp@olsovec.cz či tel. číslo: 724 783 881 !

Prosím účastníky, aby své rezervace prováděli nejlépe do poloviny dubna v kempu.!

Při rezervaci hlašte paní ,že jste z dacia klubu bude nás dávat chatkama vedle sebe pujde-li to.

• ——————————————————————————————————————————-

Přímo v Jedovnicích je Čerpací stanice ČEPRO,kde máte možnost dotankování na souřadnicích: 49°20’51.785″N, 16°45’41.203″E

Otevírací hodiny:

Pátek 6:00 – 20:00

Sobota 6:00 – 18:00

Neděle 6:00 – 18:00

PROGRAM:

Pátek: 28.června 2013

Příjezd prvních účastníků,seznámeni s kempem a volná zábava.

Sobota: 29.června 2013

Snídaně,vyčkání na další účastníky a spanilá jízda na Macochu, aby nás taky bylo trochu vidět. Potom foceni našich miláčku. Na sobotní odpoledne je dohodnuta předváděcí akce na nové vozy Dacia z nedalekého autosalonu v Brně Líšni.Na večer jsem pozval orientální břišní tanečnici a k večernímu posezení bude hrát živá hudba.

Neděle: 30.června 2013

Loučení a odjezd účastníku zpět do reality.

• ——————————————————————————————————————————-

Věřím, že se nás sejde velký počet a že si užijeme příjemnou sobotu.

Na případné menší změny budete včas upozorněni na stránkách klubu.

Těší se jcduster.

Dacia_sraz_2013