Zpět na Celorepublikové srazy

AUTOKEMP U LETADLA http://www.autocamp.estranky.cz/

PROGRAM SRAZU

P Á T E K
• Od cca 12. hod – Postupný příjezd účastníků, ubytování, seznamování se s ostatními účastníky
• 18:00 – Oficiální zahájení srazu – přivítání a organizační seznámení s programem – jeho nastínění a možnost event. změn, návrhů apod.)
• Cca od 19:00 – Večerní grilování + posezení v restauraci; Rozprava; Doladění programu na další den (návrhy na společný výlet a spanilou jízdu); Příprava formalit pro sobotní den

S O B O T A
• 8:00 až 9:30 – Snídaně. Případné příjezdy ostatních účastníků. Definitivní určení následujícího programu
• 9:30 až cca 12:00 – Dětské dovádění, hry a soutěže pro malé i větší dětské účastníky
• 12:00 až 13:30 – Oběd
• 13:30 až 14:00 – Příprava na focení (najetí aut)
• 14:00 Prezentace nového modelu Dacia Duster (součástí bude i společné focení)
• Odpoledne: Spanilá jízda spojená se společným výletem, výlet či procházka po okolí… volná zábava, výměna zkušeností a zážitků, příprava večerního programu (okruh spanilky, výlet a organizace okolo bude předmětem diskuse na samotném srazu)
• 17:00 až 18:00 – Shinebean a Kiumbové – představení činnosti, multimediální prezentace hračky a hry pocházející z Afriky (více v Srdíčkově na Loganlandu)

• 19:00 – Vyhlášení výsledků dětských soutěží
• Cca od 20:00 Večerní tetelení – volná zábava, hudba, oheň, ženy, alkohol, zpěv a jiné neřesti noci :-) Program bude pokračovat, dokud budeme stát na nohou :-)

N E D Ě L E
• Ráno, jak kdo vstane po náročné noci :-) Od 8:30 – Snídaně
• Dopoledne – střízlivění, dávání se do pořádku :-)
• SMUTNÉ LOUČENÍ – Postupné uvolnění kempu, úklid a podobně. Pro zájemce procházka po okolí či návštěv kulturních či přírodních zajímavosti v okolí
• Opuštění kempu nejpozději do 14. hod.!!!