• Reklama

Výměna rozvodů

Napište, o jaké zkušenosti a zážitky se chcete podělit s ostatními majiteli. A nebo se ptejte, co vás zajímá.

Re: Výměna rozvodů

Příspěvekod Espero » čtv srp 31, 2017 12:05 pm

Dnes jsem najel 40 tis. km. Stáří vozu 6 let. A také dal Logánka poprvé do servisu na výměnu oleje a periodickou prohlídku. Nakonec mi ho bude skutečně udržovat p.Uher v Hyundaiském neprodejním servisu v Praze Hloubětíně, kde za běžný servis nedám více než tak 2-2,5 tisíce (bez oleje, který si dodávám), velkou H1 mi tam dělá obvykle do 3-3,5 tis. Kč. Je to nejen majitel toho servisu, ale vynikající mechanik. Už před týdnem jsme si vyjasňovali otázky kolem servisního intervalu oleje a kolem výměny rozvodů (zda po 6 letech ano nebo ne při malém 40 tis. nájezdu), tak dneska došlo k rozhodnutí, že rozvody zatím ne alespoň ještě rok, a že přejde na 20. tis. interval výměny oleje z 15 tis. (dá tam lepší fitr). Jde o to, že u vozů od data 15.6.2011 je tento interval předepsaný standardně, já mám datum 9.6. 2011. Takže zjišťoval důvod a ten je jen prý jen v tom filtru. Tím pádem protáhnu i časový servis na 20 tis. km, což i s olejem přinese úsporu tak 3,5 tis. kč za 4 roky provozu.
od 19.10.2016 Dacia Logan sedan 1,2 16V 55 kW po faceliftu (r. V 06/2011) , barva červená passion
od 15.04.2017 Renault R 11 1,7i GTX z 01/1985 (certifikovaný veterán s průkazem historického vozidla)
Espero
Všudebyl
Všudebyl

Poďakoval som: 0 krát
Poďakovali my: 4 krát
Blog: Zobrazit blog (0)
Typ auta: Logan sedan 1,2 16V
Prodejce vozu: AAA Auto
Oblíbený autoservis: Autocentrum Votice

Reklama

Předchozí

Zpět na Zkušenosti a zážitky majitelů