• Reklama

Kriminalita a Logan

Napište, o jaké zkušenosti a zážitky se chcete podělit s ostatními majiteli. A nebo se ptejte, co vás zajímá.

Re: Kriminalita a Logan

Příspěvekod rados » stř bře 28, 2007 4:49 pm

rados píše:
rados píše:tak a mam prvu skusenost s vykradacmi aut(sice iba amatermi). vcera som bol na koncert KIM WILDE v kosiciach a ked sme sa vracali k autu, uz nas tam cakali policajti, ze sme mali vlamanie do auta. nejaky policajt v civile videl s okna bytovky, ako pri nasom aute saskuju nejaky
este musim prekumat ake mam sance vysudit od vlamacov tych 5000SKK co zaplatim za spoluucast.... :?:

dnes som telefonoval s vysetrovatelom, vravel, ze vlamaci sa chcu dohodnut a uhradit vsetky skody, len aby nemuseli pred sud..... :lol:
rados
Uživatel
Uživatel

Poďakoval som: 0 krát
Poďakovali my: 0 krát
Blog: Zobrazit blog (0)

Reklama

Příspěvekod . » stř bře 28, 2007 4:51 pm

:idea:
Naposledy upravil . dne pon dub 06, 2009 3:29 pm, celkově upraveno 1
.

Příspěvekod Chechtalka » stř bře 28, 2007 7:14 pm

I když to uhradí všechno Tobě, ani tak nemají vyhráno. Pokud Ti to bude hradit pojištovna, ta to pak s nejvetsi pravdepodobnosti pak bude vymahat po vinikovi. Pokud to uhradí primo Tobe a nepujdes pres pojistovnu, jeste lepsi pro Tebe, neprijdes o bonusy.
Duster Arctica 1,6 4x4 černá 1-3-2011
Dacia 1,4 LS Drive 5/2006 - 1/2011, 81500 km
LOGANLAND tam se dočtete víc...
Obrázek
Chechtalka
Dárce
Dárce

Typ auta: DUSTER

Příspěvekod Petr Vaněk » čtv bře 29, 2007 5:56 pm

Cóóó??? ODŤAŤ! VIAC NEPOKRADE.
Petr Vaněk
Dárce
Dárce

Příspěvekod LP » čtv bře 29, 2007 6:58 pm

TELEFONISTAN píše:
rados píše:
rados píše:tak a mam prvu skusenost s vykradacmi aut(sice iba amatermi). vcera som bol na koncert KIM WILDE v kosiciach a ked sme sa vracali k autu, uz nas tam cakali policajti, ze sme mali vlamanie do auta. nejaky policajt v civile videl s okna bytovky, ako pri nasom aute saskuju nejaky
este musim prekumat ake mam sance vysudit od vlamacov tych 5000SKK co zaplatim za spoluucast.... :?:

dnes som telefonoval s vysetrovatelom, vravel, ze vlamaci sa chcu dohodnut a uhradit vsetky skody, len aby nemuseli pred sud..... :lol:

Škodu musia uhradit tak či tak.Či pojdu pred sud alebo nie ,to zaleži na vyšetrovatelovi.

Hehe, bych se s nim dohodl :-D
LP
Všudebyl
Všudebyl

Typ auta: Mercedes E 200 CDI W212

Příspěvekod pajiczek » pát úno 01, 2008 11:24 am

Tak uz jsem se dockal prvniho zavistivce. Nechal jsem auto stat v centru mesta (Plzen) 2 hodinky a po navratu k autu jsem nasel krasnou ozdobu v podobe skrabance pres obe dvere na strane u ridice. Takze budu muset jet na lak. Dost to zamrzi, ze clovek u sveho milacka po dvou mesicich od koupe najde takovy darecek. :cry:
pajiczek
Nováček
Nováček

Příspěvekod Chechtalka » pát úno 01, 2008 1:09 pm

pajiczek píše:....Dost to zamrzi, ze clovek u sveho milacka po dvou mesicich od koupe najde takovy darecek. :cry:

Jo jo Plzeň je tím specielně pověstná, nám ho podepsali dvě hodiny po koupi.
Duster Arctica 1,6 4x4 černá 1-3-2011
Dacia 1,4 LS Drive 5/2006 - 1/2011, 81500 km
LOGANLAND tam se dočtete víc...
Obrázek
Chechtalka
Dárce
Dárce

Typ auta: DUSTER

Příspěvekod gogo » pát úno 01, 2008 1:14 pm

pajiczek píše:Tak uz jsem se dockal prvniho zavistivce. Nechal jsem auto stat v centru mesta (Plzen) 2 hodinky a po navratu k autu jsem nasel krasnou ozdobu v podobe skrabance pres obe dvere na strane u ridice. Takze budu muset jet na lak. Dost to zamrzi, ze clovek u sveho milacka po dvou mesicich od koupe najde takovy darecek. :cry:

Po dvou měsících to zamrzí. Po dvou letech už takový věci neřeším. Moje teorie je, že auta by se měly prodávat už mírně pomlácený a poškrábaný, aby nikoho nelákaly. U nás se o toto maskování staráme s manželkou zodpovědně oba tím, že tu a tam do něčeho nacouváme: popelnice, sloup veřejného osvětlení, hustý keř, přenosná dopravní znakča a tak...
Peugeot 301 Active 1.2 VTi - 53 kW, 2013 ("Však je to Pežót, nie?")
Hyundai Atos Prime Dynamic 1,1i - 46,3 kW (2008 - 2013)
Dacia Logan "Social Edition" 1.4 MPI - 55 kW, (2005 - 2011)
gogo
Psavec
Psavec

Typ auta: logan

Příspěvekod . » pát úno 01, 2008 5:44 pm

:idea:
Naposledy upravil . dne pon dub 06, 2009 3:30 pm, celkově upraveno 1
.

Příspěvekod laureate » pát úno 01, 2008 6:35 pm

ja by som si nechal tie zamky odstranit, zatmelit a pekne by som mal dvere bez zamkov, nechal by som si to pekne prestreknut obidvoje dvere a bolo by vybavene...

uz sa len potom obavat, aby nedosla baterka v central alebo aby sa nepokazil :lol:
laureate
Psavec
Psavec

Typ auta: Logan 1.4

Příspěvekod gogo » pát úno 01, 2008 9:06 pm

TELEFONISTAN píše:
gogo píše:
pajiczek píše:Tak uz jsem se dockal prvniho zavistivce. Nechal jsem auto stat v centru mesta (Plzen) 2 hodinky a po navratu k autu jsem nasel krasnou ozdobu v podobe skrabance pres obe dvere na strane u ridice. Takze budu muset jet na lak. Dost to zamrzi, ze clovek u sveho milacka po dvou mesicich od koupe najde takovy darecek. :cry:

Po dvou měsících to zamrzí. Po dvou letech už takový věci neřeším. Moje teorie je, že auta by se měly prodávat už mírně pomlácený a poškrábaný, aby nikoho nelákaly. U nás se o toto maskování staráme s manželkou zodpovědně oba tím, že tu a tam do něčeho nacouváme: popelnice, sloup veřejného osvětlení, hustý keř, přenosná dopravní znakča a tak...

Podla mna su to vodiči čo nevedia jazdit...takym by mali odoberat vodičaky!Vodičak mam vyše 28 rokov a ešte som nikoho vozidlo neoškrabal!!! Takže to vidim chybu u vodičov.

Jestli narážíš na můj ""ftipný" příspěvek, tak klídek. Jak z textu vyplývá, tak si vždycky odřeme auto sami o nějaký předmět, kterému to nevadí. Ne o cizí auto. Pokud bych snad odřel cizí auto, tak se milerád přiznám a nechám to proplatit ze svého povinného ručení - platím ho fixně z leasingu, takže bonusy neřeším, nehledě na to, že se snažím chovat slušně. No a že by mi někdo měl brát řidičák, že jsem trefil vlastní nepozorností sloup, tak to mi připadá přehnané...
Peugeot 301 Active 1.2 VTi - 53 kW, 2013 ("Však je to Pežót, nie?")
Hyundai Atos Prime Dynamic 1,1i - 46,3 kW (2008 - 2013)
Dacia Logan "Social Edition" 1.4 MPI - 55 kW, (2005 - 2011)
gogo
Psavec
Psavec

Typ auta: logan

Re: Kriminalita

Příspěvekod 4x4DCiSilver » stř dub 18, 2018 5:07 pm

Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Dacia Duster 4WD 1.5 dCi 80kW,Prestige,Atacama,25999 km, 4,7-l (3,3 l), 2/4-7/6.18
Dacia Duster 4WD 1.5 dCi 81kW,Exception,Platine,120t.km,5,9l (4,4l), 7/7-20/11.2010
Ford Focus Combi 1,8TDCI 85kW,Ghia,Silver,200t.km,4,3l, 2003
Obrázek Obrázek
4x4DCiSilver
Všudebyl
Všudebyl

Obrázky: 0
Poďakoval som: 33 krát
Poďakovali my: 36 krát
Typ auta: DDII4WDPrest.1.5dCi 80kW
Prodejce vozu: Autocentrum Dyršmíd Jirkov
Oblíbený autoservis: Autocentrum Dyršmíd Jirkov