• Reklama

centrální zamykání

Napište, o jaké zkušenosti a zážitky se chcete podělit s ostatními majiteli. A nebo se ptejte, co vás zajímá.

Příspěvekod Roman » úte zář 04, 2007 1:48 pm

pajin píše:
Dobrá finta je otevřít si vrata a pak si zamknout. Po vyložení nákladu stačí
překontrolovat klíčky v kapse a vrata zabouchnout :wink:

Tak to delam taky, jen s tim rozdilem, ze klice VZDYCKY davam do kapsy a NIKDY je neodkladam do kufru, takze nemusim kontrolovat kapsu. Logani to maji hold promysleny :wink: Na vsem spatnym je i neco dobryho, staci se divat na veci z te lepsi stranky a hned je clovek spokojenejsi.
OT se maze, nepresouva
Roman
Administrátor
Administrátor

Poďakoval som: 2 krát
Poďakovali my: 0 krát
Blog: Zobrazit blog (0)
Typ auta: Logan 1.4 Arctica

Reklama

Příspěvekod Kosťa Kostič » úte zář 04, 2007 4:39 pm

Je to podle stupně výbavy, v laureátovi se nepočítá, že bys klíčem odemykal, když v něm máš dálkový ovládání. Proč tam tedy nechali zámky, taky nevím. Proto je budu vyhazovat a díry zaslepím.
Od 23.11.2010 přeživší majitel již třetího rudýho logana, tentokrát MCV Arctica Music, zase s koulí a aparaturou pionýr. Zveme vás na www.loganland.cz , tam se dočtete více...
Obrázek
Kosťa Kostič
Dárce
Dárce

Poďakoval som: 0 krát

Příspěvekod Hujer » úte zář 04, 2007 5:00 pm

Kosťa Kostič píše:Je to podle stupně výbavy, v laureátovi se nepočítá, že bys klíčem odemykal, když v něm máš dálkový ovládání. Proč tam tedy nechali zámky, taky nevím. Proto je budu vyhazovat a díry zaslepím.

To nedělej, dojde to baterie v klíčku a budeš v .... Nebo v zimě se ti bude vracet uzamčená poloha, to jsem zažil.
Pak bylo dobrý oevírat přímo dveře a vystinout okamžik vyjetí a zajetí čudlíků a škubnout dveřmi... atd. Čau Hujer.
Hujer
Dárce
Dárce

Příspěvekod Kosťa Kostič » úte zář 04, 2007 5:12 pm

Kdyby došla baterka, mám ještě provázek, ne? :D
Od 23.11.2010 přeživší majitel již třetího rudýho logana, tentokrát MCV Arctica Music, zase s koulí a aparaturou pionýr. Zveme vás na www.loganland.cz , tam se dočtete více...
Obrázek
Kosťa Kostič
Dárce
Dárce

Příspěvekod Hujer » úte zář 04, 2007 5:16 pm

Kosťa Kostič píše:Kdyby došla baterka, mám ještě provázek, ne? :D

Já zapoměl. Vůbec nechápu, proč jsi vyhazoval peníze za auto, když máš provázek. Už se to blíží, moc těším na Jesenici.
Hujer
Dárce
Dárce

klíčky od auta

Příspěvekod fanda » úte zář 04, 2007 5:38 pm

Hlaváč Štefan píše:
Kosťa Kostič píše:Kdyby došla baterka, mám ještě provázek, ne? :D

Já zapoměl. Vůbec nechápu, proč jsi vyhazoval peníze za auto, když máš provázek. Už se to blíží, moc těším na Jesenici.

Fanda, ještě o těch klíčích od auta, nadával jsem, že u logana není otevírání kufru z kabiny auta. Odvolávám to, můj kámoš otevírá kufr z kabiny a zloději se dostali do kabiny jeho auta a otevřeli si kufr a vyrabovali co tam měl. Možná, že to otevírání kufru přes klíček a prakticky neodnímatelný přepážky do kufru je pro zloděje složitější.
Tak nevím myslím,že návrat otevírat kufr klíčkem je pro zloděje odpudivější.
Co vy na to je to naivní?
Čauko .
fanda
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod Kosťa Kostič » úte zář 04, 2007 5:44 pm

Naivní to určitě není, ale když máš to tlačítko jen na dálkovým ovládání od alarmu...
Obrázek
Kosťa Kostič
Dárce
Dárce

Re: klíčky od auta

Příspěvekod Petr Vaněk » úte zář 04, 2007 9:51 pm

Možná, že to otevírání kufru přes klíček a prakticky neodnímatelný přepážky do kufru je pro zloděje složitější.
Tak nevím myslím,že návrat otevírat kufr klíčkem je pro zloděje odpudivější.
Co vy na to je to naivní?
Čauko .[/quote]

Ahoj fando,

Dostat se do kufru je rychlejší než zmáčknout čudla v kabině.Dělá se to 20 mm silnou tyčkou, která má na jednom konci samořezný vrut.Tím se otočí a vypáčí ti komplet zámek včetně domrveného okolí tohoto zámku.U nás na parkovišti tak otevřeli dealerovi autí a vybrali ho.Nejjednodušší je neprovokovat a splynout s davem. Nic nemít na očích a být opatrný při ukládání věcí do kufru.Já třeba nutím manželku, aby si udělala pořádek před další zastávkou v kaufu atp.Pak jen přijedeš,cvakneš a jdeš pryč. :roll:
Petr Vaněk
Dárce
Dárce

Příspěvekod Hujer » stř zář 05, 2007 5:44 am

Když si zloděj vytypuje určité autíčko, tak si poradí.
Kolikrát na parkovištích houká auto, u něj kdosi, nikdo se nezajímá, jestli je to majitel - asi ho to zabezpečení zlobí.
Já jsem se kdysy vloupal do vlastního auta se střešním oknem, stačilo metr drátu.
Jo a Logan s nuceným vypnutím motoru a odemčením kufru klíčkem, to je to nejblbější, co jsem poznal. TO I TRABANT MĚL MAČKACÍ ZÁMEK NA KUFRU. Teď od letoška už prý je to také tak. Mám náhr. klíčem, trvale v kabině, nejde s ním nastartovat. Čau Hujer.
Hujer
Dárce
Dárce

Příspěvekod pajin » stř zář 05, 2007 9:14 am

Roman píše:
pajin píše:
Dobrá finta je otevřít si vrata a pak si zamknout. Po vyložení nákladu stačí
překontrolovat klíčky v kapse a vrata zabouchnout :wink:

Tak to delam taky, jen s tim rozdilem, ze klice VZDYCKY davam do kapsy a NIKDY je neodkladam do kufru, takze nemusim kontrolovat kapsu. Logani to maji hold promysleny :wink: Na vsem spatnym je i neco dobryho, staci se divat na veci z te lepsi stranky a hned je clovek spokojenejsi.

Já jsem měl takovou drobnou nehodu. Sehnul jsem se pro bednu s krámama a vypadly mi přímo do ní klíče od bytu, které jsem následně hledal 3 měsíce. Od té doby pozici všech klíčů v kapsách kontroluji
" poněkud častěji " :(
1,6 Ambiance+ Modrý náklaďáček pro velkou rodinu a spousta krámů :-)
pajin
Uživatel
Uživatel

centrální zamykání

Příspěvekod fanda » stř zář 05, 2007 6:59 pm

Fanda píše - souhlasím, že to není dobré řešení ,separátní odemykání kufru klíčem. To jsem nevěděl, že je vymyšlen takový fígl na vypáčení zámku kufru zřejmě proti zlodějům neexistuje překážka. Fakt je nedávat podnět na parkovišti hrabáním se v kufru.
Co je potom za nejlepší vymakaný system ochrany proti zlodějům? Nic tam nemít, ale aby to věděli, že tam nic není.
Čauko zatím spokojený loganista,fandím tomu autu ,co bych chtěl za ty prachy!
fanda
Uživatel
Uživatel

centrální zamykání

Příspěvekod fanda » ned zář 30, 2007 8:38 pm

Psal jsem o tom, že při otevírání dveří přes klíček se mě otevřou -odjistí jen dveře u řidiče a ostatní zůstají zablokované. U jiných aut se odblokovaly všechny. Bylo mě to u logánka divné, ale mají to promyšlené, když přes klíček se otevřou dveře u řidiče další odblokování je po nasednutí zmačknutím spínače na panelu, kterým se odblokují další dveře takže není třeba separátní odblokování ručně každých dveří. Opětným zmačknutím spínače se zablokují všechny dveře. Asi nic nového,ale já to nevěděl a ani někteří "dopisovatelé" také nikoliv.Rada došla ze sevisu
Čauko zatím dobrý LS Drive.
fanda
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod Toncl » pát bře 06, 2009 4:10 pm

Tak se mi stala taková malá nehoda.
Vykládali jsme věci z auta a já nes nějaký věci domů.Zabouchnul jsem dveře u kufru a odcházím a syn na mě huláká, že tam má ještě nějaký věci. A já hulákám tak ať si je vezme. A on huláká, že mu nejdou otevřít dveře. Tak já hulákám, ať si je otevře klíčem co je v zapalování. A on huláká, že to nejde otvřít a nemůže se k těm klíčům dostat. :evil:
To mě připadalo divný. Tak jsem sešel zpátky k autu a opravdu bylo auto zamčený a klíče v zapalování.Druhý klíče byly doma, takže pohoda, ale není mi jasný jak se auto zavřelo. Klíče v zapalování a všude zamčeno.
Máte někdo nějakou podobnou zkušenost a nebo nějaké vysvětlení? :?:
od 30.7.2008 majitel MCV Arctica 1,5 dci 50 kw, 7-míst, černé folie na oknach v kufru, tažný a vpředu zástěrky,na zimu ultra grip 7+

Obrázek
Toncl
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod Wáclaf » pát bře 06, 2009 5:03 pm

Toncl píše:Máte někdo nějakou podobnou zkušenost a nebo nějaké vysvětlení? :?:

Jestli se nepletu, tak mně prodejce upozorňoval, že se po nějaké době auto zamkne samo (možná si to pletu s funkcemi mého alarmu (?)). Ale to asi předpokládá, že nikdo neotevřel žádné dveře. Takže těžko říct, proč se ti auto zavřelo. Třeba nějaký zkrat... Sám takovou zkušenost nemám.

Existuje proti tomu obrana: nenechávat klíče v autě. Mně toto vštěpoval už můj táta od doby, co jsem začal jezdit autem. Naši měli tenkrát formana s alarmem, který po minutě nekompromisně zamykal. Takže mám vypěstovanou osobní disciplínu - po vypnutí motoru klíče do kapsy. :wink:
MCV 1,6 16V, 7 míst a spousta funkčních atrakcí
Klakson troubí, stěrače stírají :D
Wáclaf
Psavec
Psavec

Typ auta: Logan MCV 1.6 16V
Prodejce vozu: Procar Beneš, Vejprnice

Příspěvekod Martin297 » pát bře 06, 2009 5:24 pm

Wáclaf píše:
Toncl píše:Máte někdo nějakou podobnou zkušenost a nebo nějaké vysvětlení? :?:

Jestli se nepletu, tak mně prodejce upozorňoval, že se po nějaké době auto zamkne samo (možná si to pletu s funkcemi mého alarmu (?)). Ale to asi předpokládá, že nikdo neotevřel žádné dveře. Takže těžko říct, proč se ti auto zavřelo. Třeba nějaký zkrat... Sám takovou zkušenost nemám.

Existuje proti tomu obrana: nenechávat klíče v autě. Mně toto vštěpoval už můj táta od doby, co jsem začal jezdit autem. Naši měli tenkrát formana s alarmem, který po minutě nekompromisně zamykal. Takže mám vypěstovanou osobní disciplínu - po vypnutí motoru klíče do kapsy. :wink:

Auto se po 30s samo zamkne ale jen do 1.otevření dveři. Jinak zkušenost s tímto nemám, klíče v autě nenechávam
Dacia Logan MCV 1,6MPi,Vínová Metalíza,Laureáte + klimatizace,pískovaná a tónovaná okna,zástěrky,pneu Vredestein Snowtrac 3,DACIA Garance+
Obrázek
Martin297
Psavec
Psavec

Poďakoval som: 1 krát

PředchozíDalší

Zpět na Zkušenosti a zážitky majitelů