• Reklama

Kupuju nové auto:

Napište, o jaké zkušenosti a zážitky se chcete podělit s ostatními majiteli. A nebo se ptejte, co vás zajímá.

Re: Kupuju nové auto:

Příspěvekod brucus » ned črc 01, 2007 8:22 pm

Tiez sa chystam na jedno MCV. Zo skusenosti z tohoto fora si robim zoznam na co nezabudnut. Mozno to niekomu tiez pomoze, pripadne doplni...
- zobrat metalicku farbu, je odolnejsia voci oteru ako obyc.
- construct
- klimatizacia
- 7 miestnu verziu, ma lepsiu prevodovku
- dokupit zadne plato "tu plachtu na zakrytie kufru", 7-miestna verzia ho nema..
- motor 1.6 16V (pockam nan, pripadne doveziem)
- senzory na cuvanie
brucus
Uživatel
Uživatel

Poďakoval som: 0 krát
Poďakovali my: 0 krát
Blog: Zobrazit blog (0)

Reklama

Příspěvekod Briva » ned črc 01, 2007 8:45 pm

Ahoj, za chvíli bych si měla jít pro mého nového Logánka, tak samozřejmě sleduju na internetu různé recenze auto testy a pod. Jediné,co mi přijde nedostačující je výběr originálních doplňků, např. koberečků, litých kol, střešních nosičů, potahů a vůbec různých i zbytečných vylepšovadel.Nevíte někdo, kam se obrátit? Díky
Briva
Nováček
Nováček

Příspěvekod latan » ned črc 01, 2007 11:28 pm

Briva píše:Ahoj, za chvíli bych si měla jít pro mého nového Logánka, tak samozřejmě sleduju na internetu různé recenze auto testy a pod. Jediné,co mi přijde nedostačující je výběr originálních doplňků, např. koberečků, litých kol, střešních nosičů, potahů a vůbec různých i zbytečných vylepšovadel.Nevíte někdo, kam se obrátit? Díky

Prodejny Renault.. A jestli chceš liťáky tak tady: elektrony.cz
>..>MÁM NOVÉ ICQ<..<
http://www.autologan.wz.cz/
Dacia Logan 1.6MPi modrá eggé
latan
Dárce
Dárce

Re: Kupuju nové auto:

Příspěvekod latan » ned črc 01, 2007 11:29 pm

brucus píše:- motor 1.6 16V (pockam nan, pripadne doveziem)

Jestli ho od někaď dovezeš tak napiš nějakou recenzi jak to probíhalo apod..
>..>MÁM NOVÉ ICQ<..<
http://www.autologan.wz.cz/
Dacia Logan 1.6MPi modrá eggé
latan
Dárce
Dárce

Příspěvekod lasky » pon črc 02, 2007 8:29 am

Mám ho 2 roky a jsem s mou Dášou spokojen - nějaké dětské nemoci byli, ale nepřevážili můj dobrý dojem - Jsem rád, že jsem koupil Logana. :wink:
Dacia Logan - 1,4 Laureáte
lasky
Dárce
Dárce

Příspěvekod Kosťa Kostič » pon črc 02, 2007 9:02 am

brucus - dobrá volba výbavy. Měl jsem sedana, naprostá spokojenost. Teď mám MCV a panuje nadšení. Jednak je to CITELNĚ líp odhlučněnýa tím, že převodovka má kratší rychlosti, tak to akceleruje podstatně líp. A klasická 1,6/8v si s tím poradí velmi slušně. I při naloženým autě. Není to sice F1, ale na rychlý získání těch našich podělaných bodů to bohatě stačí. :D
Od 23.11.2010 přeživší majitel již třetího rudýho logana, tentokrát MCV Arctica Music, zase s koulí a aparaturou pionýr. Zveme vás na www.loganland.cz , tam se dočtete více...
Obrázek
Kosťa Kostič
Dárce
Dárce

Příspěvekod kruz » pon črc 02, 2007 8:20 pm

to mi povidej, najeto ani ne 1200km a 2 body doma :( jenze v praze to je totalni sh*t, v 11 v noci na plzenske za 62kmph :roll:
Logan MCV Lauréate 1.6MPi Minérale
kruz
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod LP » úte črc 03, 2007 12:51 pm

kruz píše:to mi povidej, najeto ani ne 1200km a 2 body doma :( jenze v praze to je totalni sh*t, v 11 v noci na plzenske za 62kmph :roll:

njn to vis plzenská ma 50 :-)

jinak mas si davat pozor, na plzensky se da merit tak na 8-mi mistech a z toho jen na dvou nejsou na hony vidět :-D
LP
Všudebyl
Všudebyl

Typ auta: Mercedes E 200 CDI W212

Příspěvekod Pixar » úte črc 03, 2007 11:01 pm

loganek píše:ja si taky nestezuji na auto ! jsme MAx spokojen a DALSI BUDE TAKY LOGAN je me ser.. pristup k nekterym problemum ............

Tak to musim rict, zes me tedy prekvapil! Po vsech tech zde prezentovanych problemech bych predpokladal, ze si uz o Logana ani kolo neopres ;-)
Pixar
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod Karl » úte črc 03, 2007 11:05 pm

Pixar píše:Tak to musim rict, zes me tedy prekvapil! Po vsech tech zde prezentovanych problemech bych predpokladal, ze si uz o Logana ani kolo neopres ;-)

Buďto kecá nebo je dobrodružné povahy :D
Karl
Psavec
Psavec

Příspěvekod loganek » stř črc 04, 2007 8:00 am

nekecam :!: kdybyste vedeli jake problemy jsme meli s novym matizem tak to je nesrovnatelne a to byli poruchy ze auto stalo !!!! to se na loganovi nikdy nestalo asnad ani nestane :!: :!: tady leju jen benzin obcas to hodim do stáje na nejakou drobnou oparvu !! prece jeto F1, ale planovane !! takze zadne nenadale udalosti odstavka na dalnici ci v kopci , k poslednim reklamacim pristoupil servis tak rychle ze jsem si nestihl je nechat nasraz jako demo :D fakt po motorove strance 1* nizka spotreba , opakovane psano maxi prostor , pohodli po dirach a prejezdech no proste auto pro chudy :lol: a to ze se neco nekde na strese odloupne , takto zamastim lak.tuzkou, kosta se tesil ze bude mit dalmatina a radeji to prodal :roll: :lol: tak ho musim zastoupit :lol: :lol:
loganek
Dárce
Dárce

Typ auta: LODGY 1.5 CDI 79KW

Příspěvekod Kosťa Kostič » stř črc 04, 2007 9:22 am

Dalmatin je dobrej název :D Je fakt, že jsem ty případný kazy chtěl natřít žlutým balakrylem, který už mám koupený.... Ale zatím jsem ho nepotřeboval.... Asi plechovka vyschne :D Ale ještě je šance s MCV, třeba začne rezatit to... :D
Od 23.11.2010 přeživší majitel již třetího rudýho logana, tentokrát MCV Arctica Music, zase s koulí a aparaturou pionýr. Zveme vás na www.loganland.cz , tam se dočtete více...
Obrázek
Kosťa Kostič
Dárce
Dárce

Příspěvekod Karl » stř črc 04, 2007 10:22 am

loganek píše:nekecam :!: kdybyste vedeli jake problemy jsme meli...

Tak to já jsem zvyklý na něco jiného i když je to auto "levnější", naše předchozí Felicia měla za 7 let jedinou závadu v zaruce - teklo předním oknem a pak po 2,5 letech odešel alternátor, jinak vůbec nic, ani po těch 7 letech nijak nerezivěla.

No tuším, že jsi někde nazval Logana rezavou sračkou, a pak když vidím tady tu vetu:
Tohle vědět dříve jak to dopadne tak bych do logana FAKT nešel, i když jsem max. spokojený tak tohle je opravdu nad mé pesimistické předpovědi !

tak bych taky očekával že Logana už nechceš ani vidět.
Karl
Psavec
Psavec

Příspěvekod loganek » stř črc 04, 2007 8:48 pm

zatim vse rezave opravili a opravovat budou a mezi tim se to snad zlepsi pocitam do 2-3 let to snad vyresi :?
loganek
Dárce
Dárce

Typ auta: LODGY 1.5 CDI 79KW

Příspěvekod kruz » čtv črc 05, 2007 9:32 am

Kosťa Kostič píše:Je fakt, že jsem ty případný kazy chtěl natřít žlutým balakrylem, který už mám koupený.... Ale zatím jsem ho nepotřeboval.... Asi plechovka vyschne :D

:lol::lol::lol:
Logan MCV Lauréate 1.6MPi Minérale
kruz
Uživatel
Uživatel

PředchozíDalší

Zpět na Zkušenosti a zážitky majitelů