• Reklama

Kupuju nové auto:

Napište, o jaké zkušenosti a zážitky se chcete podělit s ostatními majiteli. A nebo se ptejte, co vás zajímá.

Kupuju nové auto:

Příspěvekod Briva » pát čer 29, 2007 10:01 pm

Ahoj všichni
náhodou jsem narazila na vaše forum. Za chvíli budu majitelkou nového Logana a moc mě zajímají vaše zkušenosti. Pravda, některé mě odrazují, ale stále víc se se utvrzuju v přesvědčení, že dělám jen dobře. Dosud jsem byla majitelkou dvou ojetin:Nissan Micra a Citroen BX.Nevím, jestli to byla jen má smůla, ale do různých oprav jsem nacpala tolik peněz, že jsem si řekla: Holka, nejsi tak bohatá, aby sis mohla kupovat laciné věci.A rozhodla se, že si "na stará kolena" koupím nové auto. Rozhodla jsem se pro Logana.Nové auto a tak laciné?! Jednak je krásně ošklivý, má vysoký zadek, mnoha lidem se nelíbí a já chci mít konečně něco, co není tak obvyklé. Logánka na silnicích v Praze moc nevidíš. Budu mít tmavě modrého, krásného s klimatizací. Už se moc těším. Napište mi své zkušenosti. Ivana
Briva
Nováček
Nováček

Poďakoval som: 0 krát
Poďakovali my: 0 krát
Blog: Zobrazit blog (0)

Reklama

Příspěvekod westik » pát čer 29, 2007 10:27 pm

Vítej mezi logaňákama....
1.4 MPI 55 kW 75 PS, Laureáte, modrá Egée - 2.2.2005
PO STK OK
westik
Dárce
Dárce

Příspěvekod Rop » pát čer 29, 2007 10:31 pm

Největší kvalitu auta oceníte až budete mít tři vnoučata :-) To jedno se tam zatím ztratí :-)
Jinak já jako nejstarší děcko na foru si autí chválím, tak si myslím že vy jako nejmladší babička na foru na tom budete podobně :-)
Rop
Dárce
Dárce

Typ auta: Logan MCV
Prodejce vozu: FranceCar
Oblíbený autoservis: FranceCar

Příspěvekod Briva » pát čer 29, 2007 11:40 pm

Už se nemůžu dočkat až si sednu do mého nového Logánka. Bude to v půlce července. Jen bych se vás někoho chtěla zeptat, když si budu chtít nechat namontovat nějaké zabezpečení zpátečky, (Defend Lock, Construckt...atd) jaké máte zkušenosti, případně jestli má cenu do toho investovat. Nebo jestli a kde mi můžou nainstalovat alarm. Prosím, poraďte hloupé ženské... dík
Briva
Nováček
Nováček

Příspěvekod David » sob čer 30, 2007 1:18 am

mám 2 roky defend lock a spokojenost a navíc tím získáte 5 nebo 10% slevu na havarijní pojištění.
David
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod westik » sob čer 30, 2007 8:58 am

Briva píše:Už se nemůžu dočkat až si sednu do mého nového Logánka. Bude to v půlce července. Jen bych se vás někoho chtěla zeptat, když si budu chtít nechat namontovat nějaké zabezpečení zpátečky, (Defend Lock, Construckt...atd) jaké máte zkušenosti, případně jestli má cenu do toho investovat. Nebo jestli a kde mi můžou nainstalovat alarm. Prosím, poraďte hloupé ženské... dík

Ono to chtělo objednat před koupí logánka ... Kontaktujte prodejce - zeptejte se na to co se ptáte tady , popřípadě doplňte objednávku .Výhoda , záruka na jednom místě, protože dodatečné montování čehokoliv jen v autorizovaných servisech.
PO STK OK
westik
Dárce
Dárce

Příspěvekod Rarášek » sob čer 30, 2007 9:11 am

Briva píše:Už se nemůžu dočkat až si sednu do mého nového Logánka. Bude to v půlce července. Jen bych se vás někoho chtěla zeptat, když si budu chtít nechat namontovat nějaké zabezpečení zpátečky, (Defend Lock, Construckt...atd) jaké máte zkušenosti, případně jestli má cenu do toho investovat. Nebo jestli a kde mi můžou nainstalovat alarm. Prosím, poraďte hloupé ženské... dík

Já po své zkušenosti, kdy po týdnu známosti s Loganem jsem o něj málem přišel, doporučuji kombinaci alarmu s ovládáním mimo klíč auta a Construktu. Construk je podle policejných statistik odolnější než mechanicky zasouvací Defend Lock. Montáž by se měla vždy provádět jinde, než bylo auto koupeno. Alarm třeba v dílně X, construk u Y. A do servisu dát jen orginální klíč. Klíč od řadicí páky a ovladač alarmu nikdy nedát z ruky.
červený 5-ti místný Logan MCV 1,5 dci v plné náloži
VW CADDY 1,9 TDi, ve full výbavě
Rarášek
Psavec
Psavec

Příspěvekod bandolik » sob čer 30, 2007 1:48 pm

Vlastním Logánka necelé dva roky ale naprostá spokojenost a bez závady je to podle mne levné a spolehlivé autíčko :lol:
bandolik
Psavec
Psavec

Obrázky: 3

Příspěvekod loganek » sob čer 30, 2007 2:36 pm

bandolik píše:Vlastním Logánka necelé dva roky ale naprostá spokojenost a bez závady je to podle mne levné a spolehlivé autíčko :lol:
Vlastním Logánka dva roky a 7mesicu je to podle mne levné :lol: :lol:
loganek
Dárce
Dárce

Typ auta: LODGY 1.5 CDI 79KW

Příspěvekod bandolik » sob čer 30, 2007 3:18 pm

no jo ty jsi mněl asi smulu
bandolik
Psavec
Psavec

Obrázky: 3

Příspěvekod Chechtalka » sob čer 30, 2007 5:05 pm

Kolik lidí, tolik názoru a každý bude mít jiný pohled.. viz tohle forum, pročíst od počátku do konce. Já si rozhodně na něj nemůžu stěžovat, jezdím s ním neco málo přes rok a jsem spokojená.

Takže až budu na Ph 6 potkávat tmavě modrého fungl nového budu vědět komu patří :D :D
Duster Arctica 1,6 4x4 černá 1-3-2011
Dacia 1,4 LS Drive 5/2006 - 1/2011, 81500 km
LOGANLAND tam se dočtete víc...
Obrázek
Chechtalka
Dárce
Dárce

Typ auta: DUSTER

Dacia a kvalita

Příspěvekod vit.jan » sob čer 30, 2007 5:17 pm

Když se podíváte na jakékoliv stránky jiných značek, zjistíte, že i tam se objevují různé nářky majitelů na kvalitu, rez a jiné závady.
Kolik aut vehlasných značek se každoročně podrobuje různým kontrolám vyvolaným nekvalitní součástkou či prací zaměstnanců. Nevyhne se tomu žádná značka. Zkrátka může se stát, že určitá serie vozů není zrovna to pravé ořechové, ale tak to zkrátka chodí. Koupíte televizor plazmu za 60 tis.
známé značky a budete mít smůlu na samé poruchy. To neznamená, že tato firma je nekvalitní.
Auto je stroj a to velmi složitý, který se skládá z tisíce součastek a tyto vyrábí stovky firem.
1,4 Ambiance modrá metal. Egee 2.2.2005
vit.jan
Uživatel
Uživatel

Příspěvekod westik » sob čer 30, 2007 5:42 pm

víc než 2 roky a spokojenost
PO STK OK
westik
Dárce
Dárce

Příspěvekod loganek » sob čer 30, 2007 6:23 pm

ja si taky nestezuji na auto ! jsme MAx spokojen a DALSI BUDE TAKY LOGAN je me ser.. pristup k nekterym problemum ............
loganek
Dárce
Dárce

Typ auta: LODGY 1.5 CDI 79KW

Příspěvekod hallda » sob čer 30, 2007 6:29 pm

loganek píše:ja si taky nestezuji na auto ! jsme MAx spokojen a DALSI BUDE TAKY LOGAN je me ser.. pristup k nekterym problemum ............

protoze sis koupil new shi.t - tj prvni modelovy kusy..............tak to z toho aspon ted plyne..........ukazuje se, ze sis proste koupil sra.ku vyrobenou jako predseriovku...nic vic nic min..............
hallda
Dárce
Dárce

Další

Zpět na Zkušenosti a zážitky majitelů